
Tolsen Ящик для інструменту, органайзер у кришці, 8 секцій, 34х18х13 см, пластмаса, 0.67кг
358 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.67 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина: | 340 мм |
| Додатково | 2 знімні органайзери |
| Кількість замків | 2 шт |
| Колір | жовтий з чорним |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 358 ₴
