
Tolsen Ящик для інструменту Профі, 2 розсувні секцій, 3 рівні, 40.4x20x19.5 см, метал, 3.3 кг
1 495 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.3 кг |
| Висота | 195 мм |
| Довжина: | 404 мм |
| Додатково | 3 рівні для розміщення інструменту |
| Колір | жовтий з чорним |
| Матеріал | сталь із порошковим покриттям, завтовшки 0.8 мм |
| Матеріал ручки | метал |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 495 ₴

