Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Матеріал | Тканина |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина: | 400 мм |
| Додатково | жорстка конструкція, що зберігає форму |
| Кількість замків | 1 шт |
| Колір | чорний з жовтим |
| Матеріал ручки | тканинна |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 788 ₴




