Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kistenberg |
| Колір | Чорний |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажність | 25 кг |
| Висота | 216 мм |
| Довжина: | 360 мм |
| Додатково | знімний лоток |
| Матеріал замків | Сталь (оцинкована) |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал ручки | пластик (ABS) |
| Ширина | 445 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 566 ₴






