Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kistenberg |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажність | 10 кг |
| Висота | 183 мм |
| Довжина: | 360 мм |
| Додатково | органайзери в кришці (2 шт.) |
| Колір | Чорний з сірим |
| Матеріал петель | пластик |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 195 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 392 ₴



