Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kistenberg |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.476 кг |
| Вантажність | 6 кг |
| Висота | 160 мм |
| Довжина: | 328 мм |
| Додатково | ергономічна ручка |
| Колір | чорний з червоним |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 178 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴




