Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kistenberg |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.312 кг |
| Вантажність | 12 кг |
| Висота | 243 мм |
| Довжина: | 500 мм |
| Додатково | ергономічна ручка |
| Колір | чорний з червоним |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 251 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 712 ₴





