
Kistenberg Ящик-органайзер для інструменту X Block PRO, 21", 6 контейнерів, 54.6*38*19.4см, пластик
2 654 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kistenberg |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 194 мм |
| Довжина: | 546 мм |
| Додатково | 6 лотків |
| Колір | чорний з червоним |
| Кількість відділень під інструмент | 7 |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 654 ₴


