
Kistenberg Ящик для інструменту X Block PRO, 21", 54.6*38*30.7 см, пластик
2 921 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kistenberg |
| Колір | Чорний |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажність | 50 кг |
| Висота | 307 мм |
| Довжина: | 546 мм |
| Додатково | вбудована у кришці вимірювальна лінійка в сантиметрах та дюймах |
| Матеріал замків | пластик |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 921 ₴



