
Kistenberg Ящик модульний для інструменту C Block PRO, на коліщатках, телескопічна ручка, 18", 45x38x38см,
4 950 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kistenberg |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 380 мм |
| Довжина: | 450 мм |
| Додатково | Колеса |
| Колір | сірий з червоним |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 950 ₴
