
Kistenberg Ящик для інструменту відкритий X Block PRO, 21", 54.4x36.2x20 см, пластик
658 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kistenberg |
| Колір | Чорний |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажність | 50 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина: | 544 мм |
| Додатково | можливість штабелювання один на одного |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 362 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 658 ₴

