
Kistenberg Кейс для інструменту C Block PRO, 18", 45*38*13.5см, пластик
1 228 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kistenberg |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажність | 25 кг |
| Висота | 135 мм |
| Довжина: | 450 мм |
| Додатково | комбінується із виробами серії |
| Колір | сірий з червоним |
| Матеріал замків | пластик |
| Матеріал петель | метал |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Тип | Кейс |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 228 ₴

