Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kistenberg |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажність | 10 кг |
| Висота | 144 мм |
| Довжина: | 335 мм |
| Додатково | внутрішні перегородки (4 шт.) |
| Колір | чорний з червоним |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Кейс |
| Ширина | 384 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴



