
Kistenberg Органайзер C Block BRIDGE, 2 лотки, 7 перегородок, 18", 44.5x36.8x12.2 см, пластик
3 000 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kistenberg |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 122 мм |
| Довжина: | 445 мм |
| Додатково | внутрішні перегородки |
| Колір | Сірий |
| Матеріал петель | метал |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Органайзер |
| Ширина | 368 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴


