Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kistenberg |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажність | 10 кг |
| Висота | 144 мм |
| Довжина: | 335 мм |
| Додатково | ергономічна ручка |
| Кількість відділень під інструмент | 1 |
| Матеріал | пластик (суміш високоміцних полімерів) |
| Тип | Кейс |
| Ширина | 384 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 477 ₴



