Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kistenberg |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина: | 399 мм |
| Додатково | ергономічна ручка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Органайзер |
| Ширина | 303 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975 ₴




