
Kistenberg Органайзер NORT, 15 перегородок, 12", 29*19.5*3.5см, поліпропілен
282 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kistenberg |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 мм |
| Довжина: | 290 мм |
| Додатково | внутрішні перегородки (15 знімних) |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Базальтопластик |
| Тип | Органайзер |
| Ширина | 195 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282 ₴



