Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kistenberg |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина: | 280 мм |
| Додатково | Протиударні кути |
| Колір | чорний з червоним |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Органайзер |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 857 ₴




