
Kistenberg Органайзер TITAN, 20 перегородок, 24", 59.8*39*11см, пластик
1 849 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kistenberg |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина: | 598 мм |
| Додатково | Протиударні кути (з еластомеру) |
| Колір | чорний з червоним |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Органайзер |
| Ширина | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 849 ₴



