Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kistenberg |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 197 мм |
| Довжина: | 445 мм |
| Додатково | ергономічна ручка |
| Колір | чорний з червоним |
| Матеріал петель | метал |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | набір органайзерів |
| Ширина | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 772 ₴


