Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kistenberg |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 260 мм |
| Довжина: | 400 мм |
| Додатково | органайзери в кришці |
| Колір | чорний з червоним |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Органайзер |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 988 ₴


