
Kistenberg Панель підвісна для контейнерів KBB6040, 57.6*1.8*39см, пластик
242 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kistenberg |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18 мм |
| Довжина: | 576 мм |
| Кількість відділень під інструмент | 45 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Панель |
| Ширина | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242 ₴

