
Kistenberg Полиця для інструменту KBSS40, набір 2 од., 38.4*11.1*5см, пластик
265 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kistenberg |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 384 мм |
| Довжина: | 111 мм |
| Колір | Червоний |
| Комплектація | 2 полиці |
| Кількість відділень під інструмент | 33 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Полиця |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴


