
TECLAST Планшет P50 11" 6 ГБ, 128 ГБ, LTE, 8000 мА •год, Android, блакитний
6 599 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teclast |
| Модель процесора | Unisoc T606 |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 543 г |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Версія Bluetooth | v5.2 |
| Час у режимі Web | 11 год |
| Час у режимі аудіоплеєра | 10 год |
| Час у режимі відеоплеєра | 11 год |
| Додатково | Акселерометр |
| Діагональ екрана | 10.95 " |
| Ємність батареї | 8000 мА·год |
| Кількість мегапікселів основної камери | 13 (подвійна) |
| Комплектація | зарядний пристрій (5 В/2 А) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | Mali-G57 MP1 (650 МГц) |
| Мультимедіа | 1 мікрофон |
| Обсяг оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Операційна система | Android 14 |
| Порти підключення | USB (OTG) |
| Роздільна здатність екрана | 1280x800 WXGA |
| Розміри | 258 x 170 x 8,6 |
| Мережа | 2G GSM 850/900/1800/1900 МГц |
| Тип ОЗП | LPDDR4X |
| Тип екрана | IPS |
| Тип накопичувача | UFS (2.1) |
| Тип пристрою | Планшет |
| Тип сенсорної панелі | місткісний |
| Частота оновлення | 120 Гц - сенсорної панелі |
| Частота процесора (дитяче) | 2x1.6 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cortex-A55 |
| Яскравість | 350 нітів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 599 ₴









