
TECLAST Планшет P50AI 11" 6 ГБ, 128 ГБ, 7000 мА•год, Android, блакитний
6 489 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Allwinner Technology |
| Модель процесора | A733 |
| Операційна система | Android 15 |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 540 г |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Версія Bluetooth | v5.4 |
| Час у режимі Web | 8.5 ч |
| Час у режимі аудіоплеєра | 22 год |
| Час у режимі відеодзвінка | 6.5 год |
| Час у режимі відеоплеєра | 8.5 ч |
| Додатково | Датчик освітлення |
| Діагональ екрана | 10.92 " |
| Ємність батареї | 7000 мАч |
| Кількість мегапікселів основної камери | 13 (подвійна, сенсор |
| Комплектація | зарядний пристрій (5 В/2 А) |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | IMG BXM-4-64 MC1 |
| Мультимедіа | аудіосистема Momentum III |
| Обсяг оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Порти підключення | 3.5-мм аудіо |
| Роздільна здатність екрана | 1280x800 |
| Розміри | 258 x 170 x 8,6 |
| Тип ОЗП | DDR5 |
| Тип екрана | IPS |
| Тип накопичувача | UFS 3.1 |
| Тип пристрою | Планшет |
| Тип сенсорної панелі | місткісний |
| Частота оновлення | 90 Гц |
| Частота процесора (дитяче) | 2x2.0 GHz Cortex-A76 & 6x1.8 GHz Cortex-A55 |
| Яскравість | 350 нітів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 489 ₴









