
ASUS Смартфон ROG Phone 9 Pro (AI2501) 6.78" 16/512 ГБ, 2SIM, 5800 мА•год, чорний
65 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 227 г |
| Вбудована пам'ять | 512 ГБ |
| Висота | 163.8 мм |
| Додатково | Акселерометр |
| Діагональ | 6.78 " |
| Діафрагма | f/1.9+f/2.4+f/2.2 |
| Ємність акумулятора | 5800 мАч |
| Запис HD-відео | 3840x2160 |
| Захист | IP68 водо- і пилонепроникний |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| Комплектація | Гарантійний талон |
| Комунікації | NFC-чип |
| Модель відеоприскорювача | Adreno 830 |
| Модель процесора | 8 Elite Mobile Platform |
| Мультимедіа | 3 мікрофони з технологією ASUS Noise Reduction |
| Оперативна пам'ять | 16 Гб |
| Операційна система | Android 15 (ROG UI) |
| Основна камера | 50 Мп |
| Особливості швидкої зарядки | Quick Charge 5.0 |
| Детально | надширококутна камера 13 МП, 120° |
| Порти підключення | Навушники (3.5 мм) |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Стандарти зв'язку | 3G |
| Тип SIM-картки | nano-SIM |
| Тип дисплея | Сенсорний |
| Тип корпусу | моноблок |
| Тип матриці | AMOLED (Samsung flexible) |
| Товщина | 8.9 мм |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Частота оновлення екрана | 185 Гц |
| Частота процесора | 4.3 ГГц |
| Ширина | 77 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 999 ₴









