
Kistenberg Панель підвісна з набором гачків і полиць KS_kit3, панель 57.6*1.8*39 см, 20 капелюшок, 1 полиця, пластик
658 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kistenberg |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 390 мм |
| Довжина: | 576 мм |
| Колір | Червоний |
| Комплектація | підвісна дошка (576x18x390 мм, KBB6040, Kistenberg) |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | панель підвісна |
| Ширина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 658 ₴


