
Skil Шурупокрут-дриль ударна акумуляторна 3085 CA XP 130 Нм 600·2100об·хв 1.65 кг без АКБ і ЗП
7 545 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skil |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.65 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Ємність акумулятора | 2.5 А/год |
| Живлення | Li-Ion |
| Ключові особливості | 24 положення муфти + 1 налаштування для звичайного свердління й 1 для ударного свердління |
| Колір | Червоний |
| Комплектація | без акумулятора |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Макс. діаметр свердління дерева | 70 мм |
| Максимальний крутний момент | 130 Нм |
| Напруга | 20 В |
| Режим роботи | свердління |
| Рекомендуємо придбати | BR1E3107AA |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | Однофтовий безключовий із фіксацією |
| Тип | шурупокрут-дриль ударний |
| Швидкість обертання | 2100 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 545 ₴







