
Skil Шурупокрут-дриль ударна акумуляторна 3075 CA Compact 20 В 60 Нм 500·1800об·хв 0.9 кг без АКБ і ЗП
5 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skil |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.9 кг |
| Звуковий тиск | 88 дБ(А) |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Колір | чорний з червоним |
| Комплектація | без акумулятора |
| Макс. діаметр свердління металу | 1 мм |
| Макс. діаметр свердління дерева | 50 мм |
| Режим роботи | свердління |
| Рекомендуємо придбати | BR1E3107AA |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | Однофтовий безключовий із фіксацією |
| Тип | шурупокрут-дриль ударний |
| Швидкість обертання | 1800 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 499 ₴









