
Skil Шурупокрут-дриль ударна акумуляторна 3075 CA Compact 20 В 1х2.5 А·год 60 Нм 500·1800об·мін 0.9 кг
9 403 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skil |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Ємність акумулятора | 2.5 А/год |
| Живлення | Li-Ion |
| Звуковий тиск | 88 дБ(А) |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Колір | чорний з червоним |
| Комплектація | зарядний пристрій |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Макс. діаметр свердління дерева | 50 мм |
| Максимальний крутний момент | 60 Нм |
| Напруга | 20 В |
| Режим роботи | свердління |
| Рекомендуємо придбати | BR1E3107AA |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | 13-мм |
| Тип | шурупокрут-дриль ударний |
| Швидкість обертання | 1800 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 403 ₴









