
Skil Шурупокрут-дриль акумуляторна 3080 CA XP 20В 130 Нм 600·2100об·х1.55кг без АКБ і ЗП
6 907 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skil |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.55 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Li-Ion |
| Ключові особливості | 23+1 положення муфти крутного моменту |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Колір | чорний з червоним |
| Комплектація | без акумулятора |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Макс. діаметр свердління дерева | 50 мм |
| Максимальний крутний момент | 130 Нм |
| Напруга | 20 В |
| Рекомендуємо придбати | BR1E3107AA |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | Однофтовий безключовий із фіксацією |
| Тип | шурупокрут-дриль ударний |
| Швидкість обертання | 2100 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 907 ₴







