
Skil Шурупокрут-дриль акумуляторна 3011 HB 20В 2х2А·год 55 Нм 450·1700об·мін 0.83кг кейс
7 149 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skil |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.83 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Ємність акумулятора | 1 А/год |
| Живлення | Li-Ion |
| Ключові особливості | Ергономічний дизайн |
| Колір | чорний з червоним |
| Комплектація | акумулятор — 2 шт (2 А·год) |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Макс. діаметр свердління дерева | 45 мм |
| Максимальний крутний момент | 55 Нм |
| Напруга | 20 В |
| Режим роботи | свердління |
| Рекомендуємо придбати | BR1E3107AA |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | Однофтовий безключовий із фіксацією |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Час заряджання від мережі | 1.5 |
| Швидкість обертання | 1700 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 149 ₴






