
Skil Шліфмашина ексцентрикова акумуляторна 3745 CA 20 В 125 мм 14000-22000кол·хв 1.2 кг без АКБ і ЗП
3 574 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skil |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Значення вібрації ah | 9.5 м/с2 |
| Колір | червоний із чорним |
| Комплектація | адаптер для пиловідсмоктувача |
| Коефіцієнт неточності | 1.5 м/с2 |
| Матеріал, що обробляється | метал |
| Напруга | 20 В |
| Рекомендуємо придбати | BR1E3107AA |
| Розмір (діаметр) платформи | 3 мм |
| Рівень звукового тиску | 76 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 87 дБ (А) |
| Тип платформи | кругла |
| Тип | ексцентрикові |
| Частота колебаний | 22000 кол./хв |
| Швидкість холостого ходу | 11000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 574 ₴





