
Skil Шліфмашина вібраційна мережева 7362 AA 280 Вт платформа 92х185 14000-26000кол·мін 1.6 кг
2 859 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skil |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | мережа |
| Додаткові характеристики | ступеневе регулювання обертів |
| Значення вібрації ah | 6.4 м/с2 |
| Колір | червоний із чорним |
| Комплектація | пилозбірник ('X-Flow') |
| Коефіцієнт неточності | 1.5 м/с2 |
| Матеріал, що обробляється | метал |
| Напруга | 220 В |
| Розмір (діаметр) платформи | 92 мм |
| Розмір шліфувальної поверхні | 92 x 185 mm |
| Розмір шліфувальної стрічки | 230 x 93 мм |
| Рівень звукового тиску | 85.1 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 96.1 дБ (А) |
| Споживана потужність | 0.28 кВт |
| Тип платформи | прямокутна |
| Тип | вібраційні |
| Частота колебаний | 26000 кол./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 859 ₴







