
Skil Пила шабельна акумуляторна 3480 CB XP 20В пропил 265 мм хід 29 мм 2.9 кг без АКБ і ЗП
9 338 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skil |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 кг |
| Тип | шабельна |
| Глибина пропилювання | 265 мм |
| Довжина ходу | 29 |
| Живлення | акумулятор (Li-ion) |
| Комплектація | ключ із шестигранником |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Оберти двигуна | 3000 об/хв |
| Розрізаний матеріал | пластик |
| Рекомендуємо придбати | CR1E3128AA |
| Рівень вібрації | похибка (к) |
| Рівень звукового тиску | 85 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 96 дБ (А) |
| Тип | ручна |
| Функції та можливості | маятниковий хід |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 338 ₴









