Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skil |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | диска |
| Глубина реза при 45º | 48 мм |
| Глибина різання за 90o | 66 мм |
| Діаметр отвору | 16 мм |
| Живлення | електромережа |
| Комплектація | Інструкція |
| Напруга | 220 В |
| Похибка рівня звукового тиску | 3 дБ (А) |
| Похибка рівня звукової потужності | 3 дБ (А) |
| Потужність двигуна | 1400 Вт |
| Розмір диска | 190 мм |
| Рівень вібрації | похибка (к) |
| Рівень звукового тиску | 97 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 108 дБ (А) |
| Тип | ручна |
| Функції та можливості | можливість під'єднання до пилососа |
| Кількість ходів на холостому ходу | 5300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 488 ₴





