Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skil |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36 кг |
| Ємність акумулятора | 0.8 А/ч |
| Ключові особливості | блокування шпинделя |
| Комплектація | набір насадок |
| Максимальний крутний момент | 5 Нм |
| Напруга | 4 В |
| Рекомендуємо придбати | BR1E3107AA |
| Тип патрона | шестигранник (6,35 мм/1⁄4") |
| Тип | електровикрутки |
| Час заряджання від мережі | 1.5 |
| Швидкість обертання | 240 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 419 ₴










