
Skil Набір акумуляторів і зарядних пристроїв 3110 AA 1х20 В, 2.5 А•год, 0.95 кг
3 904 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skil |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.95 кг |
| Ємність акумулятора | 2.5 Ач |
| Зарядний струм | 2.4 А |
| Напруга | 220 В |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Тип | Набір |
| Час заряджання | 75 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 904 ₴





