
Skil Набір акумуляторів і зарядних пристроїв 3111 AA 1х20 В, 4 А•год, 1.46 кг
4 817 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skil |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.46 кг |
| Додатково | Технологія охолодження акумулятора KEEPCOOL збільшує час автономної роботи до 25% та подвоює термін служби батареї |
| Ємність акумулятора | 4 А·год |
| Зарядний струм | 6 А |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Напруга | 220 В |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Тип | Набір |
| Час заряджання | 49.8 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 817 ₴





