
Skil Гайковерт ударний 3265 CA Compact 20 В до 2850об·мін 250 Нм 0.9 кг без АКБ і ЗП
7 963 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skil |
| Тип патрона | Квадрат 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.9 кг |
| Живлення | Li-Ion |
| Звукова потужність | 99 дБ(А) |
| Звуковий тиск | 88 дБ(А) |
| Ключові особливості | реверс |
| Колір | Червоний |
| Комплектація | гайковерт |
| Максимальний крутний момент | 250 Нм |
| Напруга | 20 В |
| Режим роботи | закручування |
| Рекомендуємо придбати | BR1E3107AA |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип | Гайковерт |
| Швидкість обертання | 2850 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 963 ₴









