
Skil Вінтоверт ударний 3210 CA 20 В до 2500 об. 140 Н·м 0.9 кг без АКБ і ЗП
3 178 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skil |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.9 кг |
| Живлення | Li-Ion |
| Звукова потужність | 105.5 дБ(А) |
| Звуковий тиск | 3200 дБ(А) |
| Ключові особливості | реверс |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Колір | червоний із чорним |
| Комплектація | шурупокрут |
| Максимальний крутний момент | 140 Нм |
| Напруга | 20 В |
| Рекомендуємо придбати | BR1E3107AA |
| Тип патрона | шестигранник (6,35 мм/1⁄4") |
| Тип | шурупокрути |
| Частота ударів | 3200 хв-1 |
| Швидкість обертання | 2500 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 178 ₴





