
Skil Вінтоверт імпульсний 3225 CA Compact 20 В 1800-2500-3100б/хв 250 Нм 0.9 кг без АКБ і ЗП
5 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skil |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.9 кг |
| Живлення | Li-Ion |
| Звукова потужність | 100 дБ(А) |
| Звуковий тиск | 89 дБ(А) |
| Ключові особливості | LED-підсвітка робочої зони |
| Колір | червоний із чорним |
| Комплектація | Інструкція з експлуатації |
| Максимальний крутний момент | 250 Нм |
| Напруга | 20 В |
| Рекомендуємо придбати | BR1E3107AA |
| Тип патрона | шестигранник (6,35 мм/1⁄4") |
| Тип | шурупокрути |
| Швидкість обертання | 3100 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 499 ₴









