
Skil Акумуляторний перфоратор 3810 CA SDS-plus+ШЗП 900 Вт 1Дж аксесуари кейс 1.5 кг без АКБ і ЗП
5 268 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skil |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Ключові особливості | 3 режими роботи |
| Комплектація | перфоратор |
| Максимальна швидкість обертання | 900 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління у бетоні | 12 мм |
| Максимальний діаметр свердління у деревині | 12 мм |
| Максимальний діаметр свердління у сталі | 10 мм |
| Напруга | 20 В |
| Режими | Свердління |
| Рівень шуму | 99 дБ(А) |
| Сила удару | 1 Дж |
| Тип патрона | SDS+ |
| Рівень вібрації (ударне свердління для бетону) | 13.7 м/сек² |
| Частота ударів за хвилину | 5000 уд./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 268 ₴









