
Skil Лобзик 3440 CA Compact акумуляторний безщітковий 20 В 1х2.5 А·год 3500об/хв хід 23 мм 1.5 кг
10 492 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skil |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Вібрації | 6.08 м/с2 (різання металу) |
| Довжина робочого ходу | 23 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Звукова потужність | 98 дБ (А) |
| Звуковий тиск | 87 дБ(A) |
| Колір | чорний з червоним |
| Комплектація | Шестигранний ключ |
| Особливі властивості | Безщітковий двигун |
| Рекомендуємо придбати | BR1E3107AA |
| Ход полотна | 23 мм |
| Частота хода | 3500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 492 ₴






