
Franke Витяжка вбудована, 52 см, 1250 м. куб/год, Box Flush Basic FBFE LG A52, світло-сірий
13 529 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тиск | 550 Па |
| Діаметр отвору повітроводу | 150 мм |
| Додатково | LED-підсвітка x2 (S2000 4000K) |
| К-во швидкостей | 4 |
| К-ть двигунів | 1 двигун (SP 800) |
| Клас енергоспоживання | B |
| Колір | Світло-сірий |
| Максимальна продуктивність | 1250 м3/год |
| Напруга | 220-240 В (50-60 Гц) |
| Продуктивність | 750 м3/год |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Тип монтажа | у підвісній шафі |
| Фільтр | касетний (алюмінієвий) |
| Ширина | 52 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 529 ₴





