
Bosch Нівелір лазерний Quigo Green, точність ± 0.6 мм/м, 12 м, зелений 0.27 кг
3 036 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Колір лазера | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 270 г |
| Тип | нівелір |
| Габарити | 65 x 65 x 65 |
| Дальність вимірювань | 12 м |
| Живлення | 2xAAA (1,5 В LR03) |
| Випромінювання діода | 500 нм |
| Комплектація | акумулятор (1.5V LR03 (AAA), 2 шт.) |
| Різь штатива | 1/4" |
| Тип | лазерний нівелір |
| Точність | 0.6 мм/м |
| Кут відкриття для ліній | 85° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 036 ₴








