
Tolsen Щітка дискова Профі, переплетений дріт 0.5 мм, 180 мм, посадковий розмір 22.2 мм
435 ₴
- В наявності
+380 (97) 678-69-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | диска |
| Галузь застосування | Метал |
| Додатково | сталевий дріт Ø 0,5 мм |
| Допустиме число обертів 1/хв. | 9000 |
| Діаметр диска (щітки) | 180 мм |
| Діаметр отвору | 22,2 мм |
| Сумісні інструменти | кутові шліфувальні машини |
| Тип паковання | Кольорова коробка |
| Тип | Щетка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴
