Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина полотна | 250 мм |
| Матеріал полотна | термопластикова гума |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Призначення | для внутрішніх опоряджувальних робіт |
| Тип | терка |
| Товщина полотна | 13 мм |
| Ширина полотна | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 264 ₴

