Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Франція |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 760 г |
| Висота | 1.99 см |
| Внутрішнє покриття | антипригарний |
| Діаметр дна | 21 см |
| Діаметр | 25 см |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Матеріал сковороди | алюміній |
| Об `єм | 0.7 л |
| Особливості сковороди | технологія Thermo-Signal |
| Призначення сковороди | млинцева |
| Сумісність із джерелами тепла | Усі типи плит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 133 ₴









