Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E Tactical |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час дії | до 8 годин |
| Кількість | 20 шт. |
| Максимальна температура | 45 °C |
| Розмір | L (265 мм) |
| Склад | залізний порошок |
| Середня температура | 40 °C |
| Тип | грілка для ніг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 879 ₴






